Červenec 2007

gytara

31. července 2007 v 20:24 | Monička |  Tom Kaulitz
printimage13ym9.jpg

XICHT :D

31. července 2007 v 20:24 | Monička |  Tom Kaulitz
7690756.jpg

sladucky

31. července 2007 v 20:22 | Monička |  Tom Kaulitz
http://tokiohotelnederland.web-log.nl/photos/uncategorized/1_131.png


pomoooc!!!

30. července 2007 v 17:59 | Monička |  About me and blog
pls ak viete jak sa robia rozcestniky napiste mi to do komentov..potrebujem to vedet...plosiiiiiiim

navstevnost za 2 tyzdne

30. července 2007 v 17:53 | Monička |  Návštevnosť blogu
Navstevnost za minuly tyden (16.7.2007 - 22.7.2007) je:
Pondeli: 16
Utery: 18
Streda: 14
Ctvrtek: 25
Patek: 39
Sobota: 20
Nedele: 45

Celkem: 177
kujeeem
Navstevnost za minuly tyden (23.7.2007 - 29.7.2007) je:
Pondeli: 43
Utery: 26
Streda: 14
Ctvrtek: 23
Patek: 16
Sobota: 23
Nedele: 17

Celkem: 162
kujeeem

WallsTom

30. července 2007 v 17:33 | Monička |  Wallpers

tot zmija

30. července 2007 v 17:25 | Monička |  Tom Kaulitz

Tom´s GuiTARS

30. července 2007 v 17:23 | Monička

aaaaaaaaaa

30. července 2007 v 17:22 | Monička |  Tom Kaulitz

Tom na koncerte

30. července 2007 v 17:22 | Monička |  Tom Kaulitz
www.ichliebe-th.blog.czwww.ichliebe-th.blog.cz

www.ichliebe-th.blog.czwww.ichliebe-th.blog.cz

♥Tomíček ♥

30. července 2007 v 17:22 | Monička |  Tom Kaulitz

tomik v silikone

30. července 2007 v 17:20 | Monička |  Tom Kaulitz

Signa Toma!

30. července 2007 v 17:19 | Monička |  Tom Kaulitz
tomkaulitz1nell.jpg

Nejaké fotečky Tomíka

30. července 2007 v 10:28 | Monička |  Tom Kaulitz

Royhovor s Tokio Hotel

včera 20:43| leea | Rozhovory s TH
Přeložila Lindulka pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Vaši němečtí oblíbenci nabídli první koncert ve Španělsku, 14.června během festivalu MTV Day a hodiny před, byli s námi v jejich hotelu. Tam drmolili trochu španělsky, mluvili o jejich fanynkách a o jejich albu Scream, mezi dalšími věcmi- plýtvali přívalem sympatiíí. Zajisté, u dveří hotelu se vyskytovalo množství čekajících fanynek s křikem, že spatří odcházejícího Billa, Toma, Georga a Gustava. Mezi dvěma čtenářkami Top Music&Cine, které vyhrály soutěž meet&greet s Tokio, tudíž odpoledne, se s nimi poznaly osobně! Chceš znát všechny detaily tohoto speciálního setkání a poslední návštěvu německých v naší zemi?Tak nepřestávej číst! Dále Tokio Hotel!
Ahoj kluci! Tohle odpoledne je Váš první koncert ve Španělsku, máte na tuto situaci připraveno něco speciálního?
Bill:
¡Hola!(Ahoj,-řekl to takhle ve špánině).Pravda je, že jsme velmi spokojeni tady být a máme jedno dobré přivítání- už jsme viděli nějaké naše fanynky a máme velkou radost z uskutečnění.
Tom: Na tohle odpoledne je jedno překvapení. Naučili jsme se něco ve španělštině a z toho možná něco bude vycházet.
Bill: Také máme jasno, že tohle nebude poslední vystoupení, které děláme ve Španělsku a nelíbí se nám odejít.
Tedy,vrátíte se brzy nám udělat víc koncertů?
Tom:
Doufáme, že ano! Okouzlilo nás se vrátit do Španělska dát vlastní koncerty.Viděli jsme, že máme dost fanoušků, ale nemůžeme určit přesné datum, kdy se vrátíme.
Jaký je Váš vztah s fanoušky?
Bill:
Ačkoli jsme pořád zaneprázdněni, máme v úmyslu fanouškům věnovat více možného času.Podepisuju autogramy, ale všechny nestíhám vyřídit a to mě rmoutí.Navíc hodně surfujeme na Internetu a máme v úmyslu být s fanoušky v kontaktu alespoň na útěchu přes síť.
VRCHOL ROCKU
Je dokončeno zveřejnit ve Španělsku Scream-vaše album v angličtině. Jste s deskou spokojení?
Bill:
Jsem na album velmi hrdý,kterého jsme dokázali, protože písně nejsou v mém rodném jazyce, ale i tak, já, který jsem velký perfekcionista, jsem chtěl, aby zpívání bylo jako v němčině.
Jaké jsou Vaše oblíbené písničky?
Bill:
Kdoví, asi ty víc rokovější a tvrdější jako je např. Break Away nebo Scream.
A Vaši muzikální ovlivňovatelé?
Tom:
Naše vkusy na poslouchání muziky, jsou velmi rozdílné.Proto je těžké říct, jaká skupina nás speciálně ovlivňuje. Když jsme se spojili my čtyři pro hraní v momentě, ve kterém nás zahrnovala a ovlivnila naše vlastní muzika.
CHLAPCI-VELCÍ BOJOVNÍCI
Trávíte hodně času spolu, i když se snášíte geniálně. Určitě také máte někdy mezi Vámi nějaké momenty napětí. Hádáte se hodně?
Bill:
Jasně, je normální, že když jsme pořád tolik spolu, že je nějaké to hádání. I když je zvláštní, že hádky se míň vyvolávají když jsme na turné, myslel jsem si, že ty momenty tvoří víc série kritiky, už taky sem tam ano, co trávíme všechen čas spolu( kolikrát v autobuse s hodně malým prostorem) ,ale ne. To jo, máme rádi diskutování,hádky a všechno to mluvíme s velkou hlasitostí. Fakt je, že výše(hlasitěji) mluvím já a na druhé straně můj bratr a já máme naše příběhy a za názory také diskutujeme.
Jaké si myslíte, že je tajemství Vašeho úspěchu?
Bill:
Nemám žádný nápad, opravdu. Ano, něco mám, co v tom spočívá.V televizi se objevila jedna píseň, lidé se na ni začali dívat, líbila se jim a tomu je až dosud. Myslím, že takhle to všechno začalo, ale nevěděl jsem jak to říct, protože nevím, jestli je toto pravý důvod nebo ne, ale domnívám se, že budete mít co k vidění.
A jak se tomu přizpůsobujete? Jste přece velmi mladí…
Bill:
Jistě, všechen tento úspěch začal před dvěma roky, ačkoliv my už jsme trávili před tím víc času, děláním muziky.Jo, takhle to vypadá(zdá se) velmi dobře/ré. Trochu vidíme naše rodiny, skoro nikdy nemůžeme spát v naší posteli a sotva máme čas na naše kamarády, ale nevyměnili bysme to, pro nic na světě.
2 ČTENÁŘKY S TOKIO HOTEL V BAKSTAGE!!!
Naše zkušenost s Tokio Hotel byla krátká, ale velkolepá…
Po koncertě, jsme přijeli na místo, kde jsme vystoupili a poté nás přivítali. Po několika minutách vystoupil bodyguard a vysvětlil nám pravidla, kterými jsme se museli řídit. Po více než 15-cti minutách mírného čekání, se kluci objevili! Nemohli jsme uvěřit, že tam byli před námi…Tak blízko, a s úplně absolutním klidem. Naše city stoupaly, oni stáli před naším tělem, to byl sen našeho života- a v něm jsem byla, nakonec se to splnilo. Z ničeho nic kluci z Tokio Hotel nás pozdravili ve španělštině, s velmi rozkošným přízvukem, řekli Hola(Ahoj). Když k nám přišli, všechny naše nervy byly pryč a začaly jsme s nimi mluvit, jako by byly normální osoby, a ne naše oblíbená skupina, Tokio Hotel… Tomovi jsme ukazovaly obrovský kondom, který jsme dostaly od kamarádek, Georga jsme se ptaly, kdy změnil svůj look… Na konec se nám stalo hodně věcí a hodně historek, které pořád převládají v naší paměti. Nikdy nezapomeneme ty pohledy a úsměvy, které jsme od kluků dostávaly. Chceme poděkovat Top Music&Cine za to, že nám pomohli naše sny uskutečnit reálnými. ,,polibek"
FESTIVAL MTV DAY 2007 , PRVNÍ KONCERT TOKIO HOTEL VE ŠPANĚLSKU!!!
14. června, náměstí Las Ventas v Madridě se navštívila slavnost na oslavu festivalu MTV Day 2007 a s hosty, to byl opravdový přepych. Tokio Hotel, Nena Daconte, La 5° Estación, Mikel Erentxun, Natasha Bedingfield, El sueńo de morfio a Malendi dali své ano v aréně, během skoro sedmi hodin muziky, záře, tančení a hodně představení. Na další velké hrdiny noci, přišlo na událost kolem deseti tisíc účastníků, přišel i déšť, ale vydrželi jako pravý borci až do konce- projevila se jejich láska a zbožnost pro jejich oblíbené umělce. Přece jenom jsou to fanoušci. ¡Sí seńor! ¡Ole,ole y ole!!
Pár minut do sedmé večer, vystoupili na scénu nejočekávanější kluci, Tokio Hotel! Hromada fanoušků skandovala jejich jména a plakala dojetím. A ne málo, už jen pro to, že jsou Bill, Tom, Georg a Gustav poprvé v naší zemi. Po bojácném startu na scénu(oni také byli nervózní), začali Tokio rozpalovat motory s Ready,Set,Go! A němečtí byli připraveni na všechno. Bill, Tom, Georg a Gustav nás potěšili s několika písněmi, které jsou zahrnuty ve Scream, jejich anglické album. Bez pochyb, jeden z nejvzrušivějších a nejdojímavějších momentů přišel, když zahráli Monsoon, se kterým doslova lidi pobláznili! Definitivně to byla show velmi, velmi intenzivní, která nechala všem velmi dobrou chuť v ústech, ale s chutěmi o hodně víc. Tokio Hotel, vraťte se rychle zpátky, prosím!

Zvýšiť návstevnosť blogu?

včera 17:45| leea | Moje (ne)zaujímavé rečičky
Chcete zvýšit návštěvnosť?? Tak si tento text dejte určite na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají na seznamu!! Fakt good :o)
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483
Tak ja nwm yevraj to funguje !:D

Nejaké fotečky Tomíka

28.7.2007 12:57| leea | Tom

Royhovor s Tokio Hotel

30. července 2007 v 10:27 | Monička |  Časáky
Přeložila Lindulka pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Vaši němečtí oblíbenci nabídli první koncert ve Španělsku, 14.června během festivalu MTV Day a hodiny před, byli s námi v jejich hotelu. Tam drmolili trochu španělsky, mluvili o jejich fanynkách a o jejich albu Scream, mezi dalšími věcmi- plýtvali přívalem sympatiíí. Zajisté, u dveří hotelu se vyskytovalo množství čekajících fanynek s křikem, že spatří odcházejícího Billa, Toma, Georga a Gustava. Mezi dvěma čtenářkami Top Music&Cine, které vyhrály soutěž meet&greet s Tokio, tudíž odpoledne, se s nimi poznaly osobně! Chceš znát všechny detaily tohoto speciálního setkání a poslední návštěvu německých v naší zemi?Tak nepřestávej číst! Dále Tokio Hotel!
Ahoj kluci! Tohle odpoledne je Váš první koncert ve Španělsku, máte na tuto situaci připraveno něco speciálního?
Bill:
¡Hola!(Ahoj,-řekl to takhle ve špánině).Pravda je, že jsme velmi spokojeni tady být a máme jedno dobré přivítání- už jsme viděli nějaké naše fanynky a máme velkou radost z uskutečnění.
Tom: Na tohle odpoledne je jedno překvapení. Naučili jsme se něco ve španělštině a z toho možná něco bude vycházet.
Bill: Také máme jasno, že tohle nebude poslední vystoupení, které děláme ve Španělsku a nelíbí se nám odejít.
Tedy,vrátíte se brzy nám udělat víc koncertů?
Tom:
Doufáme, že ano! Okouzlilo nás se vrátit do Španělska dát vlastní koncerty.Viděli jsme, že máme dost fanoušků, ale nemůžeme určit přesné datum, kdy se vrátíme.
Jaký je Váš vztah s fanoušky?
Bill:
Ačkoli jsme pořád zaneprázdněni, máme v úmyslu fanouškům věnovat více možného času.Podepisuju autogramy, ale všechny nestíhám vyřídit a to mě rmoutí.Navíc hodně surfujeme na Internetu a máme v úmyslu být s fanoušky v kontaktu alespoň na útěchu přes síť.
VRCHOL ROCKU
Je dokončeno zveřejnit ve Španělsku Scream-vaše album v angličtině. Jste s deskou spokojení?
Bill:
Jsem na album velmi hrdý,kterého jsme dokázali, protože písně nejsou v mém rodném jazyce, ale i tak, já, který jsem velký perfekcionista, jsem chtěl, aby zpívání bylo jako v němčině.
Jaké jsou Vaše oblíbené písničky?
Bill:
Kdoví, asi ty víc rokovější a tvrdější jako je např. Break Away nebo Scream.
A Vaši muzikální ovlivňovatelé?
Tom:
Naše vkusy na poslouchání muziky, jsou velmi rozdílné.Proto je těžké říct, jaká skupina nás speciálně ovlivňuje. Když jsme se spojili my čtyři pro hraní v momentě, ve kterém nás zahrnovala a ovlivnila naše vlastní muzika.
CHLAPCI-VELCÍ BOJOVNÍCI
Trávíte hodně času spolu, i když se snášíte geniálně. Určitě také máte někdy mezi Vámi nějaké momenty napětí. Hádáte se hodně?
Bill:
Jasně, je normální, že když jsme pořád tolik spolu, že je nějaké to hádání. I když je zvláštní, že hádky se míň vyvolávají když jsme na turné, myslel jsem si, že ty momenty tvoří víc série kritiky, už taky sem tam ano, co trávíme všechen čas spolu( kolikrát v autobuse s hodně malým prostorem) ,ale ne. To jo, máme rádi diskutování,hádky a všechno to mluvíme s velkou hlasitostí. Fakt je, že výše(hlasitěji) mluvím já a na druhé straně můj bratr a já máme naše příběhy a za názory také diskutujeme.
Jaké si myslíte, že je tajemství Vašeho úspěchu?
Bill:
Nemám žádný nápad, opravdu. Ano, něco mám, co v tom spočívá.V televizi se objevila jedna píseň, lidé se na ni začali dívat, líbila se jim a tomu je až dosud. Myslím, že takhle to všechno začalo, ale nevěděl jsem jak to říct, protože nevím, jestli je toto pravý důvod nebo ne, ale domnívám se, že budete mít co k vidění.
A jak se tomu přizpůsobujete? Jste přece velmi mladí…
Bill:
Jistě, všechen tento úspěch začal před dvěma roky, ačkoliv my už jsme trávili před tím víc času, děláním muziky.Jo, takhle to vypadá(zdá se) velmi dobře/ré. Trochu vidíme naše rodiny, skoro nikdy nemůžeme spát v naší posteli a sotva máme čas na naše kamarády, ale nevyměnili bysme to, pro nic na světě.
2 ČTENÁŘKY S TOKIO HOTEL V BAKSTAGE!!!
Naše zkušenost s Tokio Hotel byla krátká, ale velkolepá…
Po koncertě, jsme přijeli na místo, kde jsme vystoupili a poté nás přivítali. Po několika minutách vystoupil bodyguard a vysvětlil nám pravidla, kterými jsme se museli řídit. Po více než 15-cti minutách mírného čekání, se kluci objevili! Nemohli jsme uvěřit, že tam byli před námi…Tak blízko, a s úplně absolutním klidem. Naše city stoupaly, oni stáli před naším tělem, to byl sen našeho života- a v něm jsem byla, nakonec se to splnilo. Z ničeho nic kluci z Tokio Hotel nás pozdravili ve španělštině, s velmi rozkošným přízvukem, řekli Hola(Ahoj). Když k nám přišli, všechny naše nervy byly pryč a začaly jsme s nimi mluvit, jako by byly normální osoby, a ne naše oblíbená skupina, Tokio Hotel… Tomovi jsme ukazovaly obrovský kondom, který jsme dostaly od kamarádek, Georga jsme se ptaly, kdy změnil svůj look… Na konec se nám stalo hodně věcí a hodně historek, které pořád převládají v naší paměti. Nikdy nezapomeneme ty pohledy a úsměvy, které jsme od kluků dostávaly. Chceme poděkovat Top Music&Cine za to, že nám pomohli naše sny uskutečnit reálnými. ,,polibek"
FESTIVAL MTV DAY 2007 , PRVNÍ KONCERT TOKIO HOTEL VE ŠPANĚLSKU!!!
14. června, náměstí Las Ventas v Madridě se navštívila slavnost na oslavu festivalu MTV Day 2007 a s hosty, to byl opravdový přepych. Tokio Hotel, Nena Daconte, La 5° Estación, Mikel Erentxun, Natasha Bedingfield, El sueńo de morfio a Malendi dali své ano v aréně, během skoro sedmi hodin muziky, záře, tančení a hodně představení. Na další velké hrdiny noci, přišlo na událost kolem deseti tisíc účastníků, přišel i déšť, ale vydrželi jako pravý borci až do konce- projevila se jejich láska a zbožnost pro jejich oblíbené umělce. Přece jenom jsou to fanoušci. ¡Sí seńor! ¡Ole,ole y ole!!
Pár minut do sedmé večer, vystoupili na scénu nejočekávanější kluci, Tokio Hotel! Hromada fanoušků skandovala jejich jména a plakala dojetím. A ne málo, už jen pro to, že jsou Bill, Tom, Georg a Gustav poprvé v naší zemi. Po bojácném startu na scénu(oni také byli nervózní), začali Tokio rozpalovat motory s Ready,Set,Go! A němečtí byli připraveni na všechno. Bill, Tom, Georg a Gustav nás potěšili s několika písněmi, které jsou zahrnuty ve Scream, jejich anglické album. Bez pochyb, jeden z nejvzrušivějších a nejdojímavějších momentů přišel, když zahráli Monsoon, se kterým doslova lidi pobláznili! Definitivně to byla show velmi, velmi intenzivní, která nechala všem velmi dobrou chuť v ústech, ale s chutěmi o hodně víc. Tokio Hotel, vraťte se rychle zpátky, prosím!

Jak si zvýšit náštěvnost na blogu :)

30. července 2007 v 10:13 | Monička |  About me and blog
Chcete zvýšit návštěvnosť?? Tak si tento text dejte určite na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají na seznamu!! Fakt good :o)
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Bleskovka15.

29. července 2007 v 21:09 | Monička |  Bleskovky
1.pls hlasujte za mna tusom tam ako www.tomkaulitz-best.blog.cz
2.napiste kolkaty bol vas hlas..
3.co bude na diplom
berem pokial nepoviem konec

Sttory of my life...6.

29. července 2007 v 15:41 | Monička |  FF-Story of my life
Story of my life...6.
,,El!! som domááááá!!!" ,,Okej pod sem plsinky..." ,,No ked tak pekne prosíš tak čo je?" ,,Vieš variť?" ,,Ja? Variť? No tak dačo hej noo..." ,,Tak pls urob vafle..to musíš vedieť!" ,, Tak to nááhodou wiem...a kolko? A načo?" ,,Ale to je Tomove oblúbené jedlo tak ho chcem potešiť!" ,,Aha a možem sa ťa dačo opítať?" ,,No jasnééé" ,,Nebereš ho ako dačo viac než tých ostatných?" ,,No ehm...tak ja neviem...ale mám pocit že sa zmenill...kedysi myslel len na seba ale teraz je iný-lepší!" jak zlato to hovorí-je vidno že ho má rada je to na nej vidno...ešte sa aj červená-na toto sa len usmejem a pokívem hlavou a idem sa pustit do tých vaflí...
,,Sim podˇ sem pllls!" ,,No čo zase?" ,,čo si mám datˇna seba?" to je celááá ona- čo si má obliecť...pomohla som jej z výberom a dačo som jej požičala aj svoje kedže už majú dojsť tak som sa aj ja začala chystať- bledé vyšúchane sem tam potrhané rifle,čierne tričko a dáke doplnky-néé vela len tak aby to neposobilo tak fádne...a potom vlasy len rozpustene a už len špirála a ceruzka a som fertig =) ,,Jeej tebe to ale svečí..." pochváli ma Elis ,, Vedˇaj tebe ;)" ,,Crrrrrrrrn!" ,,El chodˇtam!" vedˇ čo ja:D ani ich nepoznám... ,,čawte banda..." prečo pozdravila ,,čawte banda???" vedˇsú LEN dvaja jaká banda potom? ,,Simone pod´sem nech ťa predstavím...,,Tak chalani toto je Simone a Sim toto je Gustav-Georg- a Billa a Toma poznáš..." snažila som sa tváriť normálne ale moc mi to nešlo no...vedˇtu mal byť len ten Bill a néé celá ich tlupa ....,,No-ehm,-teší ma!" a úúsmev-ako inak pravý americkýýý =D ,,EL podˇmi pls pomocť s tím pitím.."
,,Nevadí ti to?" že sa píta...,,No ale tak v pohode vypadajú byť fajn ale mohla si mi to powedať..." ,,Aha ale ty si bola akurát v tedy v obchode a tak no...." ,,Aha a to som aj došla s toho obchodu tak si mi to mohla potom powedať nie???" ,,Ale dobre no prepáč zabudla som vadí ti to moc?" ,,Nie nevadí ale nabudúce hovorJ tak si to s tím Tomom teda uži no..=D" ,,Chodˇdo riti!! Ja idem čaw a bavte sa" už len na mňa žmmurkla a uuuuž jej nebolo....,,Tak mi ideme deckááá...pááá a užite si to tu!" zakričala s Tomom a už sa za nimi zabuchli dvere...tak diky Elis toto si zapamatám... Otočím sa a za mnou stoja 4 chalani ktorých mimochodom vôbec nepoznám a sotja tam jak na nástupe a vládne tu hromové ticho asi čakajú ako ja zareagujem... ,,Tak hm...čo budeme robiť?" tak jak by ste začali vy? ,,Tak men je jedno...čo takto dačo kuknňť na DvD?" ,,No hej to by sme mohli čo vy na to?" ,,Okis a čo?" tak sme spolu vybrali dáky film...ja som urobila pop-corn a dáke dačo na jedenie a kukáme...sem tam dačo dakto powie ale inak noo žeby ticho? Najviac ukecaný je na 10000% Bill a potom tak noo...teda ten kecá v kuse aj ked totáálne deBilliny....,,Tak čo etraz ked film skončil..som počula že máte dáku kapelu od El tak powedzte dačo o nej..." musím dako začať. ALe len čo som tú ich skupinu spomenula Billovy sa rozžiarili uplne tie jeho kráásnučke oči a mooc pekne sa usmial..,,Toto si nemala hovoriť" povie mi Gustav..,,A prečo ma to celkom aj zaujíma..." powiem popravde..,,No šak počkaj zachvílu ťa bude boleť hlava..." a Bill začal...no vidím to nadlho...:)
Bitte Bitte...píííšte komentáre? lebo nevim potom či to dakto číta...aspoň jeden by fakt potešil tak to spravte pre mňa...bitteeeeeee

Dakujem-Neprosim 15

29. července 2007 v 15:34 | Monička |  FF-Nenormalne šťastie
DAKUJEM-NEPROSIM.....15
S5 u mna-
,,Simi?" zase ta mama otravuje... ,,Ano mamy?" Leea je v kupelke ma stastie lebo to vidim na duchaplny rozhovor s mojou matkou ,,Pod sem milacik musim ti daco powedat" no nehovorim najprv mila a potom BUM zacne na mna revat jak vadna ,,No hej uz som tu ta coe?" ,,Cela som ti len powedat ze sme sa s ocinom rozhodli ze ten posledny prazdninovy cas si uzijeme" a co ja s tim mam akoze robit? ,,No a? PointaJ" ,,No a tak sme sa cchceli zblizit aj s Kaulitzovymi a nas napadla taka spolocna dovolenka " ,,No toe super a kam pojdeme dufam ze dakam k moru tam je to super....a najme v Talianksu" ,,no hej to sa este dohodne ale ma to problem..." ,,No a aky?" to zas bude uz to vidim ,,No ze Natalie ist nemoze lebo jej rodiciam este daco potrebuju ...aby im s dacim pomohla a tak tu musi ostat a bude cestovat naspet domou na cas..." to je hnusny podraz (L) ,,CO?? A to ju tu nechate akoze samu? Ale co ja tam budem sama?" ,,Tam nebudes sama neboj budu tam aj Bill a Tom a kedze som si vsimla ze si s Billom velmy dobre rozumies myslim ze sa ti to tam bude pacit J" uff aspon ze tak.... ,,No toe super ale i tak mi je to blbe ale ved fajn! Uz mozem ist hore?" ,,No heja ale pockaj..." ,,No co este?" ,,Co to tu mas?" k***** ,,Ja? Kde? Nic tam nevidim? Kde co mam?" ,,Ale ved pod sem to mas stipnute ci co toe?" hlavne zapierat ,,No ja newem pockaj idem sa kuknut do zrkdala ...." po chvili ,,Ou no fakt newem co toe? Ale moze byt ze ma daco postipalo jak som vencila Billieho a taaaak vies...." uff snaaad na to naletela ,,Aha no a to si bola s Billom vsak?" k**** ,,No a preco sa pitas ja newem uz presne...." prosim nedosla na nic L ,,aha no vies lebo mi volala Billova mama ze aj Billa asi daco postipalo tak sa pitam...." a sme v riti mama to vie akoze nee ze by jej to dako odusevnele vadilo ale tak je mi to teraz trapne pred Billovou mamou a myslim ze on je na tom podobne....,,Aha nooo moze byt a preco sa tak divne usmievas?" stale robim blbu... ,,Chodis s nim vsak?" toto bolo ake priame ...,,CO s kim?" ,,Ved s Billom no nehovor mi ze ne...ked ste sa tam v izbe bozkavali a ..." skocim jej radsej do reci ,,My sme sa v tej izbe NEBOZKAVALI!!!!" mam pocit ze ma dostala ale nwem preco mam ten pociut no divneee ,,Aha no toe potom divne ze ste sa nebozkavali ked ste mali zaseknute piercingy ..." no toe super ona sa na mna normalne smeje !!! ,,Haha no fakt mooc ftipne preco sa smejes? Tak fajn powem ti...chodim s Billom!!!!SPOKOJNA?" nenavidim ked ma dostane ...,,Ano aj hej tak uz bez za Natalie lebo na teba uz kricala a inac za 2 dni odchadzame taks a zacni balit lebo tebe to vzdy trva !!!" ,,,ale ved dobre uz..."
V tu istu dobu u Billa-
,,Bill? Pod sem na chvilu..." akurat som len dotelefonoval so Simone a uz ma vola dlasi clovek... ,,Ano mamy?" ,,No vies som ti chcela powedat ze ako sme chceli ist na u dovolenku tak..." ,,K veci mamy!" ,,Aha no sak ja wem..a tak nas napadlo ze ked tu su Mullerovci novy ze by isli s nami dakam k moru by sme isli....Tom o tom uz vie"
aha noooo coa wem... ,,Aha a to tam cte ist s upône cudzimi ludmi?" co jej je? Ved edysi ani nikomu neotvara a teraz s nimi aj na dovolenku ide.... ,,Ale sa si sa mi nezdal ze ste si so Simone taky cudzi!" co tu sem taha? ,,Aha noo a co s tim ma akoze Simone? Ved..." ,,Ty newies jak sa vola tvoje dievca priezviskom?" ,,Ake moje dievca? Ale sak jasnee ze vem jak sa Simone vola prizviskom nejsom vady! To ja len taaak" uff tak aspon uz wem jak sa vola J ,,Aha no jak myslis....a jakto ze to neni tvoje dievca? Ved spolu chodite predsa nie?" ,,NIE!!! Preco?" ,,Nooo ja len tak ze ste si minule celkom dobre rozumeli!" ,,jejda mamy.....co chces pocut?" ,,Ze spolu chodite ...." aach bozee ,,No fajn tak ano chodime spolu...a uz musim ist zvoni mi mobil..." ,,?? Co?? Aky mobil? Ved nic nepocujem" ,,Ale ja ano! Papapaapaaa" ach boze.....toe hrozne daco ta moja mama ....... ale ten mobil fakt zacal zvonit... ,,Halooo?"